Tag "gelinlik modelleri"

Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik modellerinde birçok çeşit olmasına rağmen önceden tesettürlü genç kızlar için pek fazla gelinlik alternatifleri yoktu. Her yerde genelde aynı çeşit tesettür gelinlik modelleri vardı. Son zamanlarda birçok gelinlik modellerinin yanı sıra artık tesettür gelinlik modelleri için de aynı özen gösterilmeye başlandı.

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik ile düğün gününüzde bir yıldız gibi parlayın. Günümüzde çok tercih edilen prenses gelinlik, gelin adayları arasında en popüler gelinlik modelidir. Çekiciliği ve zerafetliği ile aynı zamanda sevimli bir hava katmaktadır. Prenses gelinliğin moda olmasıyla beraber, üst kısmının farklı modelleri sayesinde ister şık, ister seksi, isterseniz de sevimli bir gelin olabilirsiniz.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik ile düğününüzde hem zarif hem de şık olabilirsiniz. Dantel, eskilere dayanan ve sanat formu olarak değerli olan bir geçmişe sahiptir. Günümüzde de birçok gelinlik modellerinin üzerinde kullanılan dantel, gelinliğe adeta bir tarz ve zariflik katmaktadır.

David Tutera’nın En Seçkin Gelinlik Modelleri

Gelinlik, bir gelinin en büyük aksesuarıdır. Her genç kızda, kendi düğününde rüyalarındaki gibi bir gelinliği giymek ve en güzel gelin olmak ister. Sizde düğününüz için mükemmel bir gelinlik arıyorsanız David Tutera’nın muhteşem koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ederiz.