Gelinliklerin de ön planda olduğu moda dünyasında straplez gelinlik modelleri, 2015 yılının gelin adayları tarafından en çok tercih edilen gelinlik modelidir. Yaz aylarında yapılan düğünler için de en ideal gelinlik modeli olan straplez gelinlik, kır düğünü yada salon düğünü gibi her mekan için uygun bir modeldir.

Genç kızların en çok tercih ettiği straplez gelinlik, balık etek, prenses model, dantelli, a kesim gibi birçok modeli ile de karşımıza çıkmaktadır. Eğer ince ve uzun bir vücut yapısına sahipseniz balık etek gelinlik modeli ile ince vücudunuza daha hoş, şık ve alımlı olmakla beraber kusursuz bir görünüm verebilirsiniz. Basen yapısı geniş olan gelin adayları için ise prenses gelinlik tercih edilerek bel kısmının daha ince görünmesini sağlayıp daha zayıf bir görünüm elde edilebilir. Straplez model gelinlik için açık olduğunu düşünen ve yine de tercih etmek isteyen bir gelin adayı iseniz dantelli straplez gelinlik ile hem şık hem de zarif görünebilirsiniz.

Düğün zamanınız yaklaştı ve siz hala ne türde bir gelinlik seçeceğinize karar veremediyseniz, aşağıda sizin için hazırladığımız 2015 straplez gelinlik modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.