Tag "saç modelleri"

2015 Saç Modelleri

Dünya markalarının defilelerinde sunduğu kıyafet kadar saç modelleri de ön plana çıkmakta. Bu defilelerde 2015 saç modelleri olarak genelde bohem saç tarzını görmekteyiz. Bohem saç stili, abartıdan uzak daha doğal dalgaları yansıtan bir modeldir. Günümüzde artık abartı saç ve makyaj yerine daha doğal görünmek bayanlar arasında trend hale geldi.

Yaz İçin Saç Modelleri

Makyaj ve saçların her geçen gün doğallaştığı şu son zamanlarda yaz aylarının gelmesiyle beraber daha da popüler hale gelmeye başladı. Peki bu yaz sezonu için en trend saç modelleri neler? Moda akımı doğallıktan yana olduğu için saçlarda da doğal bir akım söz konusu. Bu doğal yaz için saç modellerinden birisi bohem, hafif dalgası olan saçlar. Bu saç modeli hem doğal bir görüntü hem de şık bir tarz oluşturmaktadır.

Katlı Uzun Saç Modelleri

Katlı uzun saç modeli, genç kızlar arasında olduğu kadar ünlüler arasında da popüler bir saç modelidir. Düz, dalgalı, at kuyruğu gibi birçok modele giren katlı uzun saçları her şekilde kullanmak mümkündür. Temel olarak katlı uzun saç modelini kullanabileceğiniz birçok türü bulunmaktadır.Ön katlar, ince saçlar için mükemmel bir seçimdir ve saçların daha dolgun görünmesini sağlar.

At Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modelleri At kuyruğu saç modelleri bir bayanı hem genç bir kız hem de kadınsı ve zarif gösteren bir modeldir. Yapımı hem basit hem de gece dışarıda, okulda, iş toplantılarında, düğünlerde, resmi yerlerde, yemek davetiyeleri gibi her yerde kullanabilirsiniz. Sizde, aşağıdaki resimlerden fikir edinerek evde kolayca at kuyruğu saç modelini yapabilirsiniz.  

Ombre Saç Modelleri

Ombre Saç Modelleri Bu yazımızda ombre saç modelleri konusunda fikir edinmeniz için ünlülerin ombre saç modellerini listeleyeceğiz.  Hayatımız boyunca güzel ve muhteşem saçlara sahip olmak isteriz. Bunun için düz, dalgalı, kıvırcık, kısa, uzun,katlı, örgü, at kuyruğu gibi birçok model deneyerek daha güzel görünmeye çalışırız. Bunların yanı sıra birde tenimize en uygun olan rengi seçip saçımızı boyatarak farklı bir görünüme sahip olmak isteriz. Son zamanlarda kadınlar arasında popüler hale gelen saç